НОВИНИ

Сьогодні Наглядова рада обере голову правління суспільного мовлення

До участі в конкурсі допущені 8 осіб.

У понеділок, 10 квітня, Наглядова рада ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" обиратиме голову правління суспільного мовлення.

Засідання розпочнеться о 10:00, на якому претенденти на посаду голови правління ПАТ НСТУ представлять короткі презентації стратегій, а також відповідатимуть на запитання членів наглядової ради.

До участі в конкурсі допущені 8 осіб: Зурабі Аласанія, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Зорка, Олександр Зирін, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Сіерант.

Відповідно до закону "Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні" голова та члени правління НСТУ обираються на 4 роки. При їх обранні наглядовою радою НСТУ враховується відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, що висуваються до генеральних директорів телерадіокомпанії, наявність високих моральних якостей та суспільного авторитету претендента.

Голова правління НСТУ не може бути обраним більше, ніж на 2 строки поспіль. Переможець конкурсу не матиме права працювати, бути представником, прямо чи опосередковано володіти часткою в статутному капіталі телерадіоорганізацій або юридичних осіб, що виконують будь-яку оплачувану роботу для телерадіоорганізацій. Крім того, переможець конкурсу не зможе займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, суміщати посаду із посадою народного депутата, держслужбовця чи військовослужбовця, працівника іншого державного підприємства чи штатною роботою в політичній партії.

Посадовий оклад голови правління становитиме 76 тисяч 800 гривень, крім цього наглядова рада зможе ухвалювати рішення про надбавки, доплати та премії.

Нагадаємо, Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія 1 листопада 2016 року написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він пояснив, що більше не хоче займатися створенням Суспільного мовлення через "радянське мислення працівників НТКУ" та урізання бюджету Суспільного через проведення Євробачення-2017 в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.