НОВИНИ

Фігурантам справи "Хізб ут-Тахрір" ще на місяць продовжили арешт

Протягом трьох днів буде подана апеляційна скарга, після чого буде її розгляд у Верховному суді Криму.

В окупованому Криму суд продовжив на місяць термін арешту фігурантам "справи Бахчисарая Хізб ут-Тахрір". Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов. 

"Усім (фігурантам "справи Бахчисарая Хізб ут-Тахрір" - ред.) на місяць продовжили арешт. Судове засідання проходило одночасно по всіх затриманих, всі четверо обвинувачених знаходилися в клітці. Звинувачення представило якісь оперативні дані, що на території України ці люди визнані політв'язнями. Сторона звинувачення стверджує, що це є підставою не відпускати їх, тому що Україна сприятиме переміщенню обвинувачених на свою територію", - заявив Курбедінов

Адвокат додав, що "протягом трьох днів буде подана апеляційна скарга, після чого буде її розгляд у Верховному суді Криму".

Суд проходив у закритому режимі, і на нього не пустили нікого, крім адвокатів.

Як повідомлялося,  12 жовтня 2016 року працівники ФСБ Росії влаштували обшуки в будинках кримських татар в селі Строганівка і на масиві Кам'янка в передмісті Сімферополя. А вже 13 жовтня суд у Криму заарештував п'ятьох кримських татар, підозрюваних у тероризмі та зв'язках з організацією "Хізб ут-Тахрір": Теймура Абдуллаєва, Узеїра Абдуллаєва, Айдера Саледінова, Еміля Джемадінова і Рустема Ісмаілова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.