НОВИНИ

Між Стамбулом та Одесою запустили пасажирське поромне сполучення

Наповнюваність порому Хайдарпаша (Стамбул) і Одесою - 90%.

Між Стамбулом і Одесою налагоджено пряме пасажирське поромне сполучення. Про це повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга в Twitter у неділю, 9 квітня.

"Турецька Республіка і Україна стають ближче - сьогодні розпочато пряме пасажирське поромне сполучення між Хайдарпаша (Стамбул) і Одесою - 90% наповнюваність", - йдеться у повідомленні.

Згідно з розкладом руху порома, він ходитиме двічі на тиждень – у вівторок і п'ятницю. У середньому перехід з Чорноморська до Хайдарпаша становитиме 27 годин.

Хайдарпаша - головний вокзал Турецьких державних залізниць на Анатолійському боці Стамбулу в Хайдарпаша біля Кадикьой. Був побудований для прийому потягів Багдадської і Хіджазької залізниці. Вокзал обслуговує азійські передмістя Стамбулу і всю східну частину Туреччини аж до кордонів з Вірменією, Іраном і Сирією. До 2012 року станція була найбільшим пересадним вузлом Туреччини що приймав міжміські, регіональні та приміські поїзди.

Раніше з проханням запровадити українське телебачення у турецьких готелях звернувся до Асоціації готельєрів цієї країни  Посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.