НОВИНИ

Онлайн-сервіс припинив оформлення та видачу закордонних паспортів

"Паспортний сервіс" не працює з технічних причин.

У неділю.9 квітня, сайт державного підприємства "Документ" через технічні причини припинив оформлення та видачу закордонних паспортів та ID-карток. Про це повідомляється на сайті підприємства.

“З технічних причин в усіх центрах "Паспортний сервіс" оформлення та видача закордонних паспортів і ID-карток не здійснюється. Про відновлення роботи буде сповіщено на сайті або можете залишити свій e-mail у формі нижче і ми повідомимо Вас про відновлення роботи!Просимо вибачення за тимчасові незручності”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що закордонні паспорти та ID-картки можна оформити в територіальних підрозділах ДМС України.

Як повідомлялося, більше 3 мільйонів українців  отримали біометричні документи, які зможуть дозволити виїжджати за кордон без отримання візи за умови остаточного ухвалення безвізового режиму.

Нагадаємо, 6 квітня Європейський парламент на пленарному засіданні в Страсбурзі проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу. За відповідне рішення проголосували 521 депутата ЄП з 647. Проти були 75 осіб, а утрималися - 36. Посли країн ЄС мають затвердити це рішення 26 квітня.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін зазначив, що для перетину кордонів країн Європейського Союзу після запровадження безвізового потрібно мати лише біометричний паспорт та поліс страхування.