НОВИНИ

Аваков заявив про ретельні перевірки звинувачень на адресу Голубана

Глава МВС повідомив, що Голубан готовий дати свідчення на поліграфі.

Для перевірки оприлюдненої інформації щодо начебто участі полковника поліції Юрія Голубана у діяльності «ДНР» правоохоронці звернулися до Генеральної прокуратури України, паралельно цю інформацію перевіряє підрозділ внутрішньої безпеки. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС у п'ятницю, 7 квітня.

За словами глави МВС Арсена Авакова, у відомстві перевірятимуть будь-яку отриману інформацію. Водночас міністр внутрішніх справ звернув увагу на той факт, що заяви бойовика Ходаківського збіглися із заявами окремих народних депутатів України.

Як заявив Аваков, фахівці вже встановили, що поширене у мережі відео є змонтованим, але воно викликало питання в суспільстві.

Зазначається, що незалежна перевірка у Генпрокуратурі та Службі безпеки має дати відповіді на питання, де перебував і чим займався Юрій Голубан у той час, про який йдеться на відео.

Окрім того, глава МВС повідомив, що Голубан готовий дати свідчення на поліграфі. 

«Офіцер Голубан готовий пройти «детектор брехні» і надати всю необхідну інформацію. І я питаю тих, хто звинувачує: а ви готові?», – підкреслив Арсен Аваков.

Нагадаємо, у п'ятницю, 7 квітня, у мережі з'явилося відео, на якому поряд із бойовиками "ДНР" стоїть начебто полковник української поліції. Сам Юрій Голубан назвав відео монтажем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.