НОВИНИ

Зміївська ТЕС зупинила роботу

Крім того, згідно з графіком, 11 квітня має зупинитися Криворізька ТЕС.

Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" 6 квітня, згідно з раніше озвученим планом, зупинила роботу Зміївської теплоелектростанції. Про це агентству УНІАН повідомила прес-служба компанії - оператора об'єднаної енергосистеми "Укренерго".

"Так - станція зупинилася згідно з графіком, який раніше було анонсовано", - відзначили у прес-службі.

Також у прес-службі підтвердили, що 11 квітня має зупинитися Криворізька ТЕС, яка входить до складу приватного енергохолдингу ДТЕК.

Як повідомлялося, 5 квітня компанія "Центренерго" зупинила роботу Трипільської ТЕС з метою накопичення дефіцитного вугілля антрацитної групи для проходження річного максимуму.

Також ДТЕК тимчасово зупинив роботу Придніпровської ТЕС. У цей самий день в.о. голови Укренерго Всеволод Ковальчук заявив, що компанія Укренерго має намір 6 квітня зупинити Зміївську ТЕС, а 11 квітня - Криворізьку станцію.

Нагадаємо, 15 лютого Кабінет міністрів України ввів надзвичайний стан в сфері енергетики. Причиною стало блокування поставок вугілля з непідконтрольних територій Донбасу. 16 березня президент Петро Порошенко підписав указ, яким де-факто на державному рівні заблокував транспортне сполучення з ОРДіЛО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.