НОВИНИ

Порошенко підписав закон про компенсацію половини вартості житла ветеранам АТО

Державна підтримка стосується ветеранів війни, а також переселенців.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає компенсацію ветеранам АТО та внутрішнім переселенцям половини вартості житла. Про це йдеться на сайті Верховної Ради України.

"Закон про внесення змін до статті 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" (щодо реалізації державних житлових програм) 7 квітня 2017 року повернуто до Верховної Ради з підписом Президента", – йдеться в повідомленні.

Цей закон запроваджує державну підтримку в розмірі 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту ветеранам війни та внутрішньо переміщеним особам. Їм надаватимуть допомогу у межах коштів, передбачених Держбюджетом на виконання Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010–2017 років.

Цей закон парламент ухвалив 16 березня 2017 року. Він набере чинності після опублікування в газеті "Голос України".

Як повідомляли в Міноборони, у 2017 році за бюджетною програмою "Будівництво житла для військовослужбовців" заплановані видатки на суму 751 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.