НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Оголошення вироку у справі "Торнадо": суд перейшов у закритий режим

Водночас, резолютивна частина вироку буде оголошена відкрито, для цього слухачів і пресу знову запросять у зал.

Оболонський суд Києва, який оголошує вирок  вирок у кримінальному провадженні стосовно працівників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» ГУМВС України в Луганській області, перейшов у закритий режим. Про це повідомив кореспондент Тиждень.ua з місця події.

Як пояснила прес-секретар суду Інна Свинаренко, згідно ст 27 КПК, якщо засідання відбувається у закритому режимі, вирок проголошується у відкритому режимі, за виключенням інформації, яка містить відомості про злочини проти статевої свободи і недоторканості й може зашкодити безпеці потерпілих.

"Наразі почалася ця частина, тому суд зробив технічну перерву, і вирок зараз буде проголошуватися лише за участі учасників судового процесу. Резолютивна частина вироку буде проголошуватися у відкритому режимі, тоді буде зроблена технічна перева і всіх запросять", - сказала вона.

"Справа налічує 86 томів і 12 обвинувачених, можемо припускати, що вирок буде немаленький. Який обсяг обвинувального вироку, мені невідомо", - -зазначила прес-секретар.

За її словами, сьогодні суд не обмежений у режимі роботи і працюватиме до кінцевого результату.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 7 квітня, Оболонський суд Києва почав оголошувати вирок у кримінальному провадженні стосовно працівників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» ГУМВС України в Луганській області, які обвинувачуються в незаконному позбавленні волі і викраденні місцевих жителів, їх катуванні, вбивствах і низці інших тяжких злочинів. Навколо будівлі суду посилена охорона.

Командира роти «Торнадо» Руслана Онищенка, а також 11 бійців роти обвинувачують у вчиненні низки злочинів, зокрема тяжких та особливо тяжких. Прихильники «торнадівців» неодноразово зривали засідання. У суді заявили, що не можуть проводити засідання у відкритому режимі, оскільки йдеться про злочини, скоєні проти статевої свободи та статевої недоторканості потерпілих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.