НОВИНИ

Луганські студенти невдоволені русифікацією освіти і "нав'язуванням патріотизму в "ЛНР"

Проти наявного стану речей висловилися близько 10 студентів.

У Луганському національному університеті ім.  Даля, розташованому на підконтрольній бойовикам «ЛНР» території , 6 квітня на засіданні так званого філософсько-інтелектуального клубу "Consensus" студенти висловили невдоволення засиллям російських освітніх програм і примусовим патріотизмом. Про це повідомило джерело Тижня.

За наявними даними, крім студентів ЛНУ, на заході були присутні студенти медичного університету та місцеві народні депутати - Олег Коваль та Сергій Рожков. Тема зустрічі була присвячена проблемам освіти та проводилася за принципом круглого столу.

Під час обговорення одного з питань, студент медичного університету назвав проблемою місцевої освіти засилля освітніх програм із Росії і примусовий патріотизм.

Організатори заходу наполегливо розпитували у студента, що саме він має на увазі.

Хлопець спробував відповісти, що це його бачення, воно може бути суб'єктивним. А потім, досить несподівано на захист позиції студента стали близько десяти студентів.

Після цього організатори зрозуміли, що стільки людей вже не перекричати. Звели ситуацію в жарт, вирішивши зробити темою наступної зустрічі патріотизм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.