НОВИНИ

У міграційній службі назвали кількість українців, які отримали біометричні паспорти

3 мільйони 25 тисяч 129 громадян отримали біометричні документи.

Більше 3 мільйонів українців  отримали біометричні документи, які зможуть дозволити виїжджати за кордон без отримання візи за умови остаточного ухвалення безвізового режиму. Про це повідомив голова Державна міграційна служба України Максим Соколюк у п'ятницю, 7 квітня.

"Ми розпочали видачу (біометричних документів, - ред.) у січні 2015 року. За статистикою на 9:00 сьогоднішнього дня вже 3 млн. 25 тис. 129 громадян отримали біометричні документи для виїзду за кордон. Саме я завантажував перший сертифікат України. Я вилетів замість відпочинку на січневі свята в Монреаль, завантажував український сертифікат, щоб створити ланцюг довіри до українських паспортів", - сказав Соколюк.

Нагадаємо, 6 квітня Європейський парламент на пленарному засіданні в Страсбурзі проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу. За відповідне рішення проголосували 521 депутата ЄП з 647. Проти були 75 осіб, а утрималися - 36. Посли країн ЄС мають затвердити це рішення 26 квітня.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін зазначив, що для перетину кордонів країн Європейського Союзу після запровадження безвізового потрібно мати лише біометричний паспорт та поліс страхування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.