НОВИНИ

З'явилася онлайн-карта аптек Києва, що працюють за програмою "Доступні ліки"

Загалом на мапі позначено понад 50 закладів охорони здоров'я.

На сайті Міністерства охорони здоров'я з'явилася карта аптек Києва, які беруть участь у програмі "Доступні ліки". Карта доступна за посиланням.

Всього на мапі позначено 54 аптеки.

У прес-службі Міністерства охорони здоров’я зазначили, що цей розділ буде поступово доповнюватися аналогічними картами з інших міст та областей. Нині лідерами серед областей, де контракти з розпорядниками коштів уклали 100 і більше аптек, є  Вінницька, Чернівецька, Полтавська, Миколаївська, Івано-Франківська, Черкаська та Херсонська області.

Аптеки позначені спеціальною наліпкою учасника програми, в них має бути представлений список наявних ліків, які беруть участь у програмі.

МОЗ також створило відео, в якому доступно пояснюється, яким чином пацієнт може отримати безкоштовні або з незначною доплатою ліки від серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу та бронхіальної астми.

Нагадаємо, 4 квітня у Мінохоронздоров'я затвердили ліки, вартість яких підлягає відшкодуванню. Реєстр містить 157 торгових найменувань препаратів.

Як повідомлялося, у листопаді 2016 року Кабінет міністрів України затвердив постанову про внесення змін до переліку лікарських препаратів, які будуть закуповуватися міжнародними організаціями за кошти держбюджету-2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.