НОВИНИ

Кабмін визначився з дозволами на ввезення книг з Росії та Криму

Ухвалено, що дозвільний документ має видавати Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Кабінет Міністрі України затвердив порядок видачі дозволів на ввезення видавничої продукції, яка виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора і тимчасово окупованої території. Відповідне рішення ухвалили на засіданні у середу, 5 квітня.

Згідно з проектом порядку, ввезення такої продукції здійснюється на підставі дозволу Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Подача заяви про отримання (анулювання) дозволу здійснюється суб'єктом господарювання (уповноваженим ним органом або особою) у паперовій формі особисто або поштовим відправленням до адміністратора центру надання адміністративних послуг.

Для отримання дозволу потрібно подати: заяву про надання дозволу, в якій вказується повна назва видання мовою оригіналу та українською мовою, країна-виробник, рік публікації, кількість примірників, які ввозяться на митну територію України; один примірник оригіналу видання або його електронний аналог у форматі PDF; оригінал або нотаріально завірену в установленому порядку копію угоди на розповсюдження в Україні, укладеного з власником прав на видання.

Також потрібно подати рецензію фахівця, складений державною мовою, з оцінки та характеристика змісту видання, посвідчений підпис власника прав на видання.

При цьому перелік установ, організацій, представники яких можуть становити рецензію, затверджується Держкомтелерадіо.

Видача або відмова у видачі дозволу здійснюється безкоштовно протягом десяти календарних днів з дня надходження в Держкомтелерадіо заяви і документів, необхідних для видачі дозволу.

Нагадаємо, у середу, 5 квітня Кабмін затвердив порядок вилучення з обігу видавничої продукції, виробленої на території Росії та тимчасово окупованій території України і поширюються без відповідного дозволу за рішенням Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.