НОВИНИ

Геращенко заявила про наміри Кремля «утилізувати» зброю в Україні та в Сирії

Указ про утилізацію в російській армії сотень тисяч одиниць військової техніки видав Путін.

Запланована Росією утилізація військової техніки і боєприпасів, може бути здійснена на Донбасі та в Сирії, заявила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко у середу, 5 квітня, під час засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО.

«На цьому тижні Путін видав указ про утилізацію в російській армії сотень тисяч одиниць військової техніки. Де її утилізують? В Україні її утилізують і в Сирії. І на це потрібно також звернути нашу увагу», - сказала Геращенко.

Водночас координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Faсebook у суботу, 1 квітня, повідомив, що Міноборони Росії запланувало масштабну утилізацію озброєнь.

«Кремль знайшов вихід. Міноборони РФ запланувало надмасштабну утилізацію озброєнь. Як зазначили в пояснювальній записці до проекту змін до Указу президента РФ №775, до 2021 року заплановано утилізувати, 9,9 тисяч одиниць бронетанкової техніки, 21,5 тисяч одиниць ракетно-артилерійського озброєння, 7 млн ​​одиниць стрілецької зброї, 150 млн одиниць боєприпасів», - написав Тимчук.

Нагадаємо, у січні 2016 року у ПАРЄ українська делегація представила книгу про злочини росіян в Україні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.