НОВИНИ

Ющенко з Наливайченком ділять «Нашу Україну»

З'їзд партії «Наша Україна» перенесено через конфлікт Віктора Ющенка з Валентином Наливайченком. Про це розповіли джерела «Української правди» у парламенті.

За словами співрозмовника, під час з'їзду, проведення якого було заплановано на суботу, частину повноважень глави партії мали передати главі політради, яким є Наливайченко.

Дізнавшись про це, Ющенко у різкій формі звинуватив Наливайченка у спробі «вкрасти партію».

«У разі проведення з'їзду Ющенко грозився не прийти на нього, а також публічно звинуватити того, хто проводив би з'їзд, у розколі», - зазначив співрозмовник.

В результаті цього з'їзд перенесено на невизначений термін, а «делегати повернулися на місця».

Крім того, за словами співрозмовника, в результаті конфлікту між Ющенком і Наливайченком, розкол стався також у парламентський групі «Наша Україна». Зокрема, 4 депутати підтримали Ющенка, а троє Наливайченка, а депутат Станіслав Аржевітін взагалі планує вийти з групи і партії.

Водночас, джерела в партії повідомили УНІАН про те, що з’їзд партії не відбудеться 19 березня. Нова дата проведення поки що невідома.

Разом з тим, народний депутат від партії «Наша Україна» Андрій Парубій відмітив, що усі рішення про перенесення з'їзду партії приймаються її політрадою. Він відмітив, що у п’ятницю о 15.00 відбудеться засідання політради, де і розглядатиметься це питання.

«Мені відомо, що буде думка про перенесення з'їзду партії», - сказав він.

Серед причин Парубій назвав незавершену роботу з напрацювання змін в статут і продовження переговорів з деякими політичними силами і громадськими структурами з приводу приєднання до партії.

Відповідаючи на питання, чи є ще однією причиною можлива хвороба одного з лідерів партії «Наша Україна» Віктора Ющенка, про що нині говорять, Парубий сказав: «Я про це учора запитував Петра Андрійовича (брат В. Ющенко) і він мені підтвердив, що той знаходиться на лікуванні».

Як відомо, напередодні у ЗМІ з’явились повідомлення, що з'їзд перенесено через те, що Ющенко застудив нирки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.