НОВИНИ

Кількість жертв теракту в метро Санкт-Петербурга зросла до 14 осіб

В лікарнях міста знаходяться 49 постраждалих, 13 осіб відпустили додому.

Кількість жертв вибуху в метро Санкт-Петербурга зросла до 14 осіб, передає російський Інтерфакс з посиланням на міністра охорони здоров'я РФ Вєроніку Скворцову.

"На сьогоднішній день після роботи вночі на місці теракту додатково знайдено фрагменти тіл імовірно чотирьох осіб", - сказала Скорцова.

З її слів, безпосередньо під час теракту загинули 11 осіб, ще троє померли згодом. Скорцова додала, що в лікарнях міста знаходяться 49 постраждалих, 13 осіб відпустили додому.

Нагадаємо, у понеділок, 3 квітня, в метро російського Санкт-Петербурга пролунав вибух. За попередніми даними, вибухнув невстановлений пристрій. Генпрокуратура РФ назвала вибух у метро терактом. Згодом стало відомо, що Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу за фактом вибуху, кваліфікувавши інцидент як теракт.

Спецслужби Киргизстану заявили, що вибух в метро Санкт-Петербурга міг зробити уродженець республіки, громадянин Росії Акбаржон Джалилов 1995 року народження. Наразі киргизькі спецслужби контактують і ведуть спільну роботу зі своїми російськими колегами.