НОВИНИ

Російські хакери намагалися викрасти інформацію Міжнародної федерації легкої атлетики

Fancy Bears спробували підключитися до серверів IAAF з метою внесення змін у дані про терапевтичні винятки.

Спробу несанкціонованого віддаленого підключення до серверів IAAF, які містять інформацію про використання спортсменами препаратів, що є терапевтичними винятками, була зафіксована 21 лютого. Про це повідомляють в IAAF.

Минулого місяця IAAF консультувалася з британським Національним центром кібербезпеки (НККК) і Agence Monegasque de Sécurité Numérique (Monaco AMSN) щодо комплексної реабілітації у всіх системах і серверах, щоб завадити доступу нападникам до мережі. Це було здійснено і завершено протягом вихідних.

"Наш пріоритет - безпека і конфіденційність інформації про спортсменів, які надали її IAAF. Ми вибачилися перед ними і наш спільний обов'язок продовжувати робити все, що в наших силах, щоб виправити ситуацію і працювати з найкращими організаціями світу, щоб створити безпечне середовище", - каже президент IAAF Себастьян Коу.

Зазначається, Fancy Bears пов'язують з російськими спецслужбами.

Раніше влада Сполучених Штатів Америки офіційно звинуватила  двох працівників Федеральної служби безпеки Росії у зломі інтернет-компанії Yahoo і крадіжці даних сотень мільйонів користувачів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.