НОВИНИ

ЦВК Франції назвала неправдивою новину російського сайту про лідерство Фійона серед виборців

У виборчкомі підкреслили, що така інформація суперечить даним всіх основних соціологічних досліджень.

Виборча комісія Франції випустила попередження щодо російських новин, які поширюють інформацію, що кандидат від "республіканців" Франсуа Фійон лідирує в передвиборній гонці, повідомляє Reuters. У виборчкомі підкреслили, що така інформація суперечить даним всіх основних соціологічних досліджень.

Прокремлівське інформагентство Sputnik 29 березня розповсюдило новину під заголовком: "Президентські вибори 2017 року: Фійон повертає лідерство в опитуваннях". Sputnik в своїй інформації посилається на дані дослідницької компанії Brand Analytics, яка розміщується в Москві. За її даними, заснованими на аналізі французьких соціальних мереж, Фійон лідирує в передвиборній гонці.

Виборча комісія Франції зазначила, що дані не можуть розглядатися як дослідження громадської думки і Sputnik неправильно називає його "опитуванням", як це визначається законом у Франції.

"Важливо ставитися до публікацій цього типу з обережністю, тому що громадська думка в ньому не має репрезентативного характеру", - зазначили в ЦВК.

Нагадаємо, у Словаччині державна агенція новин TASR заявила, що почала процедуру виходу з угоди з російською державною агенцією новин Sputnik. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.