НОВИНИ

Президент Румунії ініціював створення Бюро контррозвідки НАТО в Бухаресті

Парламент розгляне ініціативу президента у профільних комісіях, після чого це питання винесуть на обговорення на одному з пленарних засідань.

У Бухаресті хочуть відкрити Бюро контррозвідки НАТО. З відповідною ініціативою до парламенту звернувся президент Румунії Клаус Йоганніс.

"Створення на території нашої країни загону контррозвідки НАТО покликане сприяти зміцненню безпеки сил Альянсу в регіоні та протидії гібридним війнам", - прокоментували ініціативу в адміністрації президента Румунії.

Читайте також: Танки, зброя і тисячна армія. Як російська агресія змусила НАТО посилювати східний фланг

Підкреслюється також, що ініціатива президента про створення Бюро контррозвідки НАТО висунута у контексті виконання Румунією зобов'язань, взятих під час липневого 2016 року саміту Північноатлантичного альянсу у Варшаві, а також з метою зміцнення позицій НАТО у Південно-Східній Європі.

Згідно із законодавством, парламент Румунії розгляне ініціативу президента у профільних комісіях, після чого це питання винесуть на обговорення на одному з пленарних засідань законодавчого органу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в румунський порт на Чорному морі прибудуть 500 американських військових з танками та озброєнням, щоб посилити оборонні можливості НАТО у Східній Європі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.