НОВИНИ

Воронєнкова встигли один раз допитати у справі Євромайдану — ГПУ

Також екс-депутат дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді.

Екс-депутата російської Держдуми Дєніса Воронєнкова, крім розслідування справи щодо екс-президента Віктора Януковича, також допитали у справі про злочини під час Євромайдану. Про це повідомив начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

За його словами, в рамках "справи Євромайдану" Воронєнкова допитували один раз.

"Так, дійсно він був викликаний для допиту і щодо злочинів, вчинених під час протестних акцій... Слідчі брали у нього свідчення... щодо підтримки РФ колишніх високопосадовців і зокрема розвитку подій вже після Майдану", - розповів Горбатюк.

Нагадаємо, Дениса Воронєнкова убили у центрі Києва біля готелю Premier Palace. Українські правоохоронці вважають, що до вбивства екс-депутата Держдуми РФ причетна Росія. Його вбивця отримав важкі поранення від охоронця Воронєнкова і помер у лікарні. Радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що вбивцею є громадянин України Павло Паршов, агент російських спецслужб, який проник у силові структури України.

Дєніс Воронєнков переїхав в Україну, і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.