НОВИНИ

Мінфін запустив електронний реєстр відшкодування ПДВ

Тепер кожен підприємець зможе в онлайн-режимі перевірити, на якому етапі перебуває його платіж.

У суботу, 1 квітня, Міністерство фінансів України запустило електронний реєстр відшкодування податку на додану варітсть (ПДВ), який стане доступним у перший робочий день цього місяця, а саме 3 квітня, йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Зазначається, що нині відбувається наповнення реєстру інформацією. Тепер кожен підприємець зможе в онлайн-режимі перевірити, на якому етапі перебуває його платіж.

Водночас міністр фінансів України Олександр Данилюк написав про запуск реєстру на своїй сторінці у Facebook у суботу, 1 квітня.

"Ми запускаємо відкритий електронний реєстр відшкодування ПДВ. Щоб ви розуміли, 50-60% всієї корупції в Державній фіскальній службі було пов’язано саме з непрозорим відшкодуванням цього податку підприємцям", - відзначив міністр.

За його словами, раніше ніхто не міг цього процесу контролювати, та ні в кого окрім обмеженого кола "державників" ДФС не було доступу до інформації.

Нагадаємо, напередодні, 31 березня президент України Петро Порошенко анонсував початок роботи єдиного реєстру відшкодування ПДВ. За словами президента, з 1 квітня реєстр запрацює в тестовому режимі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.