НОВИНИ

Аваков оприлюднив результати соціологічного дослідження про довіру до поліції

За словами міністра, за півроку довіра до Національної поліції зросла на 4,6%.

За даними соціологічного дослідження, проведеного компанією Taylor Nelson Sofres на замовлення компанії IREX в 12 містах України, рівень довіри населення до Національної поліції складає 43,5%, а до патрульної поліції - 53%.  Про це повідомляється на сайті МВС з посилання на міністра Арсена Авакова.

За його словами, за півроку довіра до Національної поліції зросла на 4,6%: від 38.9% до 43.5%, недовіра знизилося на 1,3%: від 22.8 % до 21.5 %.  Щодо патрульної поліції, то рівень довіри збільшився на 5,5% від 47,5 до 53, а рівень недовіри знизився на 3%: від 19 до 16%.

«Поліція - як патрульна, так і Національна більшою мірою, ніж інші, сприймається як державний інститут, який служить інтересам громадян. Саме цифри, а не проплачені статті - переконливий аргумент, що підтверджує вірність нашого шляху. Реформа йде. Крок за кроком», - зазначив Аваков.

«Роботи непочатий край, проте ми маємо намір поступово йти, змінюючи стереотипи і створюючи нову поліцію, якій би повністю довіряли люди! Упевнений, ми на вірному шляху. Наша мета - рівень довіри між 80-ю і 92-ма відсотками, як в Скандинавських країнах! Це наші амбіції, до цієї мети ми і йдемо крок за кроком», - наголосив міністр МВС.

Дослідження проводилося в 12 містах України, серед яких, зокрема, міста Сходу: Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ. Обсяг опитаних респондентів: 5-22 вересня 2016 - 1000 осіб; 30 січня - 06 березня 2017 року - 1500 осіб.Теоретична похибка вибірки: 5-22 вересня 2016 - 3%; 30 січня - 06 березня 2017 року - 2,5%.

Дослідження проведено фірмою TNS Ukraine, що входить до складу провідної світової групи компаній Taylor Nelson Sofres. Україна - одна з 70 країн, де діють компанії групи TNS. TNS посідає перше місце в Європі і друге в світі серед дослідницьких компаній. Представництва групи вважаються лідерами ринку маркетингових досліджень в таких країнах, як Велика Британія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Фінляндія, Норвегія, Данія.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.