НОВИНИ

Порошенко анонсував початок роботи єдиного реєстру відшкодування ПДВ

За словами президента, з 1 квітня реєстр запрацює в тестовому режимі.

Автоматичний реєстр відшкодування податку на додану вартість на сайті Міністерства фінансів має запрацювати в повному обсязі з 1 квітня 2017 року. Про це повідомив президент Петро Порошенко.

"1 квітня в повному обсязі починає працювати автоматичний реєстр відшкодування ПДВ", - сказав він на засіданні Нацради реформ в п'ятницю в Києві.

За словами глави держави, це повинна бути прозора і ефективна система відшкодування ПДВ, коли кожен зможе подивитися реєстр Державної фіскальної служби.

"Ми маємо не просто відкрити цей реєстр, але й зробити так, щоб черговість відшкодування ПДВ суб'єктам господарювання була абсолютно прозорою. Раніше подав на відшкодування, раніше і отримав. Кожне втручання в реєстр і електронну програму є кримінальним злочином", - сказав Порошенко.

Читайте також: На Черкащині СБУ заблокувала протиправне відшкодування ПДВ російському заводу

За його словами, на засіданні Нацради реформ потрібно обговорити, чи готова програма, а також не допустити можливих правопорушень в системі відшкодування ПДВ напередодні запуску реєстру.

"Ми доклали максимум зусиль, щоб нарешті 1 квітня запустити (реєстр – ред.), поки в тестовому режимі, на три місяці, але я думаю, що він повинен працювати з першого дня ефективно, з другого півріччя - в повному обсязі", - сказав президент.

Читайте також: СБУ викрила масштабну корупційну схему з відшкодування ПДВ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.