НОВИНИ

"Бориспіль" не погоджується на умови лоукостера Ryanair

Зазначається, що навіть з наданням усіх можливих знижок задовольнити запити авіаперевізника аеропорт поки не може.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль"  продовжує комерційні переговори з найбільшим європейським лоу-костом - ірландською авіакомпанією Ryanair, але наразі не може погодитись на запропоновані авіаперевізником умови. Про це повідомив генеральний директор аеропорту Павло Рябикін.

"Переговори з Ryanair тривають. Але навіть з наданням всіх можливих знижок аеропорт задовольнити запити авіаперевізника поки не може. Для того, щоб задовольнити їхні побажання необхідно змінити наказ Мінінфраструктури, який регулює базові тарифи", - зазначив Рябикін.

За його словами, у лютому аеропорт зробив публічну оферту всім авіакомпаніям, і вона визначила умови роботи з авіакомпаніями щодо надання тарифів.

"Вони прив'язані до обсягу перевезених пасажирів і умов стимулювання відкриття нових маршрутів з аеропорту Бориспіль. Ми чітко визначили, які знижки надаються, на який обсяг перевезених пасажирів, і які нові рейси потрапляють під систему стимулювання з точки зору знижок. Зараз аеропорт переукладає договори з авіакомпаніями , переходячи на принцип публічної оферти. Це публічні умови вони єдині для всіх перевізників ", - пояснив гендиректор аеропорту.

За його словами, аеропорт Бориспіль запропонував Ryanair публічну оферту, а вони - свої умови.

"Якщо ми хочемо виконати їхні умови, ми повинні знизити тарифи для всіх перевізників через зміну наказу Мінінфраструктури", - заявив глава аеропорту.

При цьому Рябикін вважає, що всі спірні питання можна вирішити.

"Імовірність польотів Ryanair дуже висока. Імовірність, що він полетить саме з аеропорту Бориспіль - реальна", - додав він.

Як повідомлялося, із жовтня 2017 року ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair планує виконувати 15 рейсів з Києва до чотирьох європейських міст  - Лондона, Манчестера, Стокгольма і Ейндховена.

Про прихід одного з найбільших європейських лоукостерів Ryanair повідомляв міністр інфраструктури України ще в липні 2016 року. Тоді планувалося, що повітряні ворота для Ryanair відкриє львівський аеропорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.