НОВИНИ

Ремонтні бригади сьогодні не змогли відновити ЛЕП в Авдіївці – Жебрівський

За словами Жебрівського, було приняте рішення запрошувати режим тиші і на завтра, щоб електромонтажники ліквідували несправності.

Ремонтні бригади не змогли відновити лінії електропередачі в Авдіївці Донецької області. Про це на свойї сторінці у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Електропостачання в Авдіївці відновити поки не вдалося. Сьогодні, після отримання режиму тиші, бригади електромонтажників пройшли вздовж лінії електропостачання і не змогли встановити місць пориву ЛЕП. У кількох місцях виявлено лише так звані розпушення кабеля", - зазначив він.

За словами Жебрівського, було приняте рішення запрошувати режим тиші і на завтра, щоб електромонтажники ліквідували ці місця розпушення.

"Води в міських резервуарах достатньо. Подаємо її у помешкання за графіком. Теплом забезпечує Авдіївський коксохім. Життєво важливі соціальні об’єкти міста підключені до автономного електропостачання", - додав він.

Нагадаємо, 29 березня в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач 110 кВ, що призвело до припинення електропостачання міста Авдіївка (близько 22 тис. мешканців), Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплопостачанням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.