НОВИНИ

Податківці знімуть серіал про те, як вони відмовляються від хабарів

Державна податкова служба України вирішила зняти про себе кіно. Про це повідомили в департаменті масово-роз'яснювальної роботи ДПСУ.

Фільм, а можливо серіал, робитимуть за гроші спонсорів.

Співробітникам вже було доручено згадувати цікаві історії зі своєї практики, шукати анекдоти про податківців.

«Нам оголосили, що найближчими днями треба надати свої ідеї, тези сценаріїв. Попросили згадати навіть анекдоти про інспекторів, курйозні історії, які коли-небудь траплялися. Сказали, що зніматимуть кіно і усе це може згодитися при підготовці сюжету», - розповіла одна із співробітниць ДПСУ.

«Якщо знімуть фільм без жорсткої цензури, то це буде найбільш прикольне кіно в Україні», - розповіла нам аудитор Ольга з Полтавської області, пригадавши історію про те, як ревізора закрили на підприємстві, що він перевіряв.

«Ще можна згадати, як до податківців іноді приходить спецназ шукати корупціонерів, але таких не знаходить. Та і наші корпоративи цікаві», - додала вона.

Продюсери вважають, що це було б вигідне вкладення.

«Думаю, що такий фільм був би цікавий багатьом, ідея хороша. А ось скільки він може коштувати, поки не скажу», -говорить президент НТКУ Єгор Бенкендорф.

Кілька років тому за гроші спонсорів податківці зробили стрічку з елементами трилера.

«У 2006 році ми вже знімали фільм про податківців. Назвали його «Антиснайпер. Подвійна мотивація». Було знято декілька серій, їх показували навіть по ТБ», - розповів консультант «Антиснайпера» Віктор Косарчук, який до недавнього часу працював в ДПА. За його словами цей фільм отримав 4 кінопремії в Росії.

Косарчук говорить, що про нинішній фільм він знає доки те, що є офіційне розпорядження про його зйомки.

«Зараз потрібний фільм за типом «Інтернів». Потрібне кіно про те, як відбувається становлення молодого покоління. Наприклад, як аудитор з мізерною зарплатою в 3 тисячі перевіряє підприємство з оборотом в 500 млн грн., але відмовляється від яких-небудь винагород», - пояснив Косарчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.