НОВИНИ

НАЗК скерувало до суду два адмінпротоколи щодо мера Бахмута

Посадовець не оголосив про конфлікт інтересів, коли міська рада приймала рішення про оренду землі для підприємства його дружини.

Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції направлено до суду два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно Бахмутського міського голови Олексія Реви. Про це повідомляється на сайті НАЗК.

«Національне агентство встановило, що міський голова Бахмута (до 4 лютого 2016 року - м. Артемівськ) порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Зокрема, на засіданнях сесій Артемівської міської ради під час розгляду питань про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок в оренду в т.ч. підприємству своєї дружини, він порушив правила врегулювання конфлікту інтересів в діяльності міських голів, а саме — самостійно публічно не оголосив про конфлікт інтересів», — йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що протоколи стосовно Реви про вчинені ним адміністративні порушення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (частина перша статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення) наразі направлені до суду.

Нагадаємо, в травні 2016 року правоохоронці затримали під час одержання хабара мера Гайворон Кіровоградської області. Затриманий за сприяння у виділенні земельної ділянки "запросив" від представника підприємства 5 тисяч доларів. Мера затримали під час одержання частини хабара на суму 2 тисячі доларів. Однак у лютому суд виправдав мера Гайворона.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.