НОВИНИ

Попов обіцяє заборонити приватизацію столичних кінотеатрів

Київська міська державна адміністрація (КМДА) ініціюватиме введення мораторію на приватизацію комунальних кінотеатрів.

У столиці підтримуватимуть та розвиватимуть мережу комунальних кінотеатрів. 16 березня про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час засідання Громадської гуманітарної ради Києва. Про це Тижню повідомили в прес-службі КМДА.

Одним з перших кроків влади стане підготовка проекту рішення Київради щодо введення мораторію на приватизацію комунальних кінотеатрів.

«Підтримка мережі комунальних кінотеатрів є сьогодні для нас дуже важливим питанням. Адже, як показують соціологічні опитування, кияни хочуть відвідувати кінотеатри і ми, як столична влада, маємо створити для них комфортні умови. Дуже важливо визначити перспективи розвитку кінотеатрів, адже ми розуміємо – їм важко розвиватися без муніципальної підтримки в таких складних економічних умовах. Одним із головних кроків, що ми плануємо зробити – подати на розгляд Київської міської ради проект рішення щодо введення мораторію на приватизацію комунальних кінотеатрів», – розповів Олександр Попов.

Він додав, що найближчим також планується створити робочу групу, яка дослідить ситуацію у кожному кінотеатрі окремо і подасть індивідуальні пропозиції щодо розвитку цих закладів.

«Якщо ми бажаємо утверджувати статус Києва як однієї з найбільш розвинутих столиць, ми маємо забезпечити високий рівень обслуговування громадян, у тому числі і в закладах культури. Зробимо усе, аби сприяти стабільному розвитку кінотеатрів, запровадженню сучасних технологій тощо», – сказав Олександр Попов.

Голова Київської міської державної адміністрації додав, що планується розглянути також і варіанти відновлення роботи непрацюючих кінотеатрів.

Нагадаємо, що наразі у столиці знаходяться 47 кінотеатрів, з них у комунальній власності – 21 (4 кінотеатри не працюють).