НОВИНИ

Масові затримання в Білорусі: Дуда розчарований діями Лукашенки

Президент Польщі висловив сподівання, що Білорусь захоче наблизитися до стандартів ЄС у питанні взаємовідносин між владою та опозицією.

Президент Польщі Анджей Дуда розчарований діями білоруської влади щодо учасників мітингу на День волі 25 березня. Про це він заявив під час зустрічі з президентами Словенії і Боснії та Герцеговини повідомляє Onet з посиланням на PAP.

"З великим розчаруванням спостерігав за тим, яким чином діяла білоруська влада відносно опозиції", – сказав Дуда.

Він також наголосив, що стурбований затриманням у Мінську громадянки Польщі.

"Я не приховую, що мене це турбує. Розчарований я також й тому, що сподівався на те, що президент Лукашенка, однак, змінює свою політику, тим більше, що протягом цього року були сигнали, що дозволяли на це сподіватися", – додав Дуда.

Президент Польщі висловив сподівання, що Білорусь захоче наблизитися до стандартів ЄС у питанні взаємовідносин між владою та опозицією.

Раніше міністерство закордонних справ Польщі висловило своє занепокоєння тим, яким чином влада Білорусі розігнала мирну акцію протесту в Мінську 25 березня.

Нагадаємо, що в Мінську 25 березня проходив День волі. Заплановані заходи змінилися масовими затриманнями. Повідомлялося про затримання сотень громадян, а також 57 правозахисників і журналістів. Пізніше їх відпустили, серед них виявилися четверо людей з посвідкою на проживання в Україні. Сьогодні в Мінську люди вийшли на нову акцію протесту через вчорашні затримання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.