НОВИНИ

У Москві затримали вже понад 700 учасників акції проти корупції

Серед затриманих понад десятеро неповнолітніх.

У Москві затримали понад 700 учасників неузгодженої акції проти корупції. Про це повідомив телеканал "Дождь" із посиланням на «ОВД-Инфо».

Серед затриманих понад десятеро неповнолітніх.

ТАСС повідомляє, що стосовно більшості із затриманих будуть складені адміністративні протоколи за статтею 20.2 КоАП Росії (Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування).

Поліція також затримала в Москві співробітників Фонду боротьби з корупцією. В офісі фонду організували трансляцію з акцій протесту по всій Росії.

"Всі співробітники фонду боротьби з корупцією затримані. Це - найкраща оцінка їх роботи", - написав у Twitter керівник фонду Алєксєй Навальний.

Нагадаємо, у Росії 26 березня відбуваються акції протесту причиною яких стало розслідування Фонду боротьби з корупцією про нерухомість і яхти, якими користується прем'єр-міністр РФ Дмітрій Медвєдєв. У Москві затримали російського опозиціонера Алєксєя Навального, який приєднався до акції. У Москві активісти принесли на мітинг шини - символ київського Майдану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.