НОВИНИ

NASA вдалося зробити знімки Сонця без плям

Плями на Сонці були були відсутні протягом 15 днів, що свідчить про те, що цикл сонячної активності наближається до наступного мінімуму.

Обсерваторії сонячної динаміки NASA вдалося сфотографувати Сонце без плям. Про це повідомили на сайті Національного управління з аеронавтики і дослідження NASA.

Зазначається, що плями на Сонці були були відсутні протягом 15 днів, що свідчить про те, що цикл сонячної активності наближається до наступного мінімуму. Згідно з повідомленням, це найдовша відсутність плям на сонці від 2010 року. 

Цикл активності Сонця триває 11 років, він відзначений двома крайнощами: сонячним максимумом і мінімумом. Сонячні ж плями є темними регіонами активності поверхні Сонця. Кількість сонячних плям використовується є показником активності. Наступний сонячний мінімум очікується у 2019-2020 роках. 

Раніше Національне управління з аеронавтики і дослідження (NASA) опублікувало захопливий знімок урагану на Юпітері. Світлина незвичайна тим, що має рекордно високу роздільну здатності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.