НОВИНИ

Яресько очолила фінансове відомство Пуерто-Ріко

Американське відомство, яке контролює фінансову систему Пуерто-Ріко, заявило, що за чотири роки необхідно збалансувати бюджет території і повернути її на фінансові ринки.

Екс-міністр фінансів України Наталія Яресько очолила фінансове відомство Пуерто-Ріко. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Пуерто-Ріко — територія, яка перебуває під управлінням США і була нещодавно оголошена банкрутом. Американське відомство, яке контролює фінансову систему Пуерто-Ріко, заявило, що за чотири роки необхідно збалансувати бюджет території і повернути її на фінансові ринки.

Один із працівників відомства зазначив, що в 2014-2016 роках, керуючи українськими фінансами, Яресько внесла великий внесок у реструктуризацію 15-мільярдного боргу України, повернувши довіру до економічної життєздатності країни.

Наталія Енн Яресько – українська громадська діячка і підприємець, екс-міністр фінансів України (з грудня 2014 року по квітень 2016 року). Народилася у США в родині вихідців з України. Переїхала в Україну 1992 року, очолила економічний відділ Посольства США в Україні, займалася підприємництвом та громадською діяльністю. 2 грудня 2015 року президент України Петро Порошенко надав Наталії Яресько українське громадянство.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.