НОВИНИ

Луценко озвучив дві версії убивства екс-депутата РФ Воронєнкова

Йдеться про вбивство як свідка у справі Януковича і про свідка контрабанди у структурі ФСБ Росії.

Слідство має дві версії убивства російського екс-депутата Деніса Воронєнкова, повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко у четвер, 23 березня на брифінгу. 

За інформацією, йдеться про ліквідацію колишнього депутата Держдуми Росії як свідка у справі Віктора Януковича, так і вбивство як свідка контрабанди у структурі ФСБ Росії. 

"На цей момент попередніми версіями розглядається як версія вбивства свідка справи Януковича, так і вбивства у справі контрабанди ФСБ Російської Федерації під прикриттям президента Росії", - сказав Луценко.

Нагадаємо, Дєніса Воронєнкова убили у центрі Києва біля готелю Premier Palace. Українські правоохоронці вважають, що до вбивства екс-депутата Держдуми РФ причетна Росія. Його вбивцю затримала київська поліція.

Колишній депутат Держдуми Росії від КПРФ Дєніс Воронєнков переїхав в Україну і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. 

Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.

На цю подію вже відреагував президент України Петро Порошенко. Він вважає це вбивство "актом державного тероризму з боку Росії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.