НОВИНИ

Клімкін розповів, що заважає зустрічі Порошенка з Трампом

Голова МЗС повідомив, що візит не відкладається, але зустріч відбудеться за певних умов.

Деталі особистої зустріч президента України Петра Порошенка і президента США Дональда Трампа поки що  не опрацьовані, і знаходяться у стані серйозної підготовки. Про це повідлмив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Він зазначив, що візит не відкладається, зустріч відбудеться за певних умов.

"Ні, він не відкладається. Просто має бути зміст і логіка домовленостей. Крім того, по ряду питань американська адміністрація знаходиться в стані формування. А те, що відбувається сьогодні заслуговує не поверхневого підходу, а дуже педантичного і глибокого розгляду. Тому цю зустріч треба добре підготувати", сказав міністр.

Він нагадав, що раніше відвідав США, провів зустрічі в Держдепі і СНБ, де "ще не все призначення здійснені".

"Коли ми всі будемо готові - будемо працювати над деталями особистої зустрічі двох президентів", - додав Клімкін.

При цьому він зазначив, що фокусування уваги на факті формальної зустрічі - це невірно.

"Зустріч - це резюме підготовки. А за всім цим - результат серйозної роботи", - уточнив голова МЗС.

"Якщо говорити про контакти, то президент вже двічі говорив з Трампом. Перша розмова президента був одночасно вітальним і змістовним. Але другий розмова була дійсно глибоким за змістом. Трамп був підготовлений. Він не якісь тези зачитував, які йому підготували помічники. Це був жива розмова, він дуже багато питав, уважно слухав. Це було важливо ", - підсумував Клімкін.

Раніше у Києві відбулася зустріч президента України Петра Порошенка з президентом Словенії Борутом Пахором, під час якої посадовці обговорили загострення ситуації на Донбасі у зв'язку з обстрілами Авдіївки з боку російсько-терористичних військ

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.