НОВИНИ

У Москві поліція затримала українського журналіста

Цимбалюк саме брав інтерв'ю в аспіранта Московського університету, який вивісив український прапор в день третьої річниці анексії Криму.

Поліція затримала в Москві українського журналіста, кореспондента УНІАН Романа Цимбалюка, який працює в Росії. Про затримання Цимбалюк повідомив у Facebook.

"Нас затримали, везуть в місцеве відділення поліції перевіряти "законність" зйомки. Перший раз в житті в машині поліції. Не спрацювала акредитація МЗС РФ. Кажуть, що ми вигукували гасла, а може і проводили "мітинг", - написав Цимбалюк.

Читайте також: У Білорусі затримали низку журналістів, які висвітлювали акції протесту

За словами Цимбалюка, він саме записував інтерв’ю з аспірантом, який вивісив прапор України в день третьої річниці анексії Криму.

"Знайшли героя Захара, який вивісив український прапор над МГУ в день третьої річниці анексії Криму. Прекрасне інтерв'ю закінчилася приїздом поліції. Забрали мої документи", - розповів журналіст.

Нагадаємо, в Росії в ув’язненні перебуває паризький кореспондент українського інформаційного агентства "Укрінформ" Роман Сущенко. Він прибув до Росії у приватних справах, перебуваючи у відпустці. Члени Громадської спостережної комісії Москви виявили його 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. 25 січня суд продовжив арешт Сущенка до 30 квітня.