НОВИНИ

У Москві поліція затримала українського журналіста

Цимбалюк саме брав інтерв'ю в аспіранта Московського університету, який вивісив український прапор в день третьої річниці анексії Криму.

Поліція затримала в Москві українського журналіста, кореспондента УНІАН Романа Цимбалюка, який працює в Росії. Про затримання Цимбалюк повідомив у Facebook.

"Нас затримали, везуть в місцеве відділення поліції перевіряти "законність" зйомки. Перший раз в житті в машині поліції. Не спрацювала акредитація МЗС РФ. Кажуть, що ми вигукували гасла, а може і проводили "мітинг", - написав Цимбалюк.

Читайте також: У Білорусі затримали низку журналістів, які висвітлювали акції протесту

За словами Цимбалюка, він саме записував інтерв’ю з аспірантом, який вивісив прапор України в день третьої річниці анексії Криму.

"Знайшли героя Захара, який вивісив український прапор над МГУ в день третьої річниці анексії Криму. Прекрасне інтерв'ю закінчилася приїздом поліції. Забрали мої документи", - розповів журналіст.

Нагадаємо, в Росії в ув’язненні перебуває паризький кореспондент українського інформаційного агентства "Укрінформ" Роман Сущенко. Він прибув до Росії у приватних справах, перебуваючи у відпустці. Члени Громадської спостережної комісії Москви виявили його 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. 25 січня суд продовжив арешт Сущенка до 30 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.