НОВИНИ

У штабі АТО спростували інформацію про військових на фенольному заводі у Торецьку

Повідомляється, що на території заводу не розміщений жоден із підрозділів ЗСУ. Військова техніка та боєприпаси на підприємстві не зберігаються.

Військовослужбовці ЗСУ спростували інформацію про прибуття на фенольний завод у Торецьку групи українських бійців. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО.

«У зв’язку із поширенням окремими Інтернет-ресурсами інформації про прибуття на фенольний завод, що у Торецьку, групи військовослужбовців радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту ЗС України для оцінки ймовірних пошкоджень приміщень заводу внаслідок їх використання підрозділами українського війська, прес-центр штабу АТО заявляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності», - наголошується у повідомленні.

Також повідомляється, що на території Торецького фенольного заводу не розміщений жоден з підрозділів Збройних Сил України. Військова техніка та боєприпаси на підприємстві не зберігаються.

«Така інформація спеціально розміщується противником з метою створення у суспільстві напруги та дискредитації Збройних Сил України», - зазначили в штабі.

Нагадаємо, минулої весни поблизу Новгородського на Донеччині неподалік від лінії фронту на фенольному заводі виникла проблема екологічного характеру. Через можливість забруднення відходами фенольного заводу під загрозою опинилися річка Кривий Торець, а також селище Новгородське і Неліпівка.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.