НОВИНИ

Директора ФБР Комі допитають у справі про зв'язки команди Трампа з Росією

Він дасть публічні свідчення 20 березня, вперше з дня інавгурації нового президента США.

Директор ФБР Джеймс Комі під час публічної дачі показань у Конгресі США дасть свідчення щодо втручання Росії в американські вибори та ймовірні зв'язки соратників Дональда Трампа з Росією. Як пише The Times, його допитають за двома пунктами питань розвідки: про природу зв'язків передвиборної кампанії Трампа з Росією і звинувачення Трампа, що його прослуховував Барак Обама.

«Комі буде давати свідчення в Комітеті з розвідки Палати представників США - в одній з декількох комісій, які вивчають інформацію про втручання Москви у вибори, - йдеться в статті. - ФБР проводить власне розслідування».

Як додає видання Bloomberg, Комі дасть в Конгресі публічні свідчення 20 березня, вперше з дня інавгурації Трампа 

«Ми повинні знати, чи ведуть непрямі докази про змову і прямі докази дезінформації куди-небудь ще. Чи допомагали громадяни США російським? Чи мала місце змова в будь-якому вигляді? І що ми можемо зробити, щоб захистити не тільки себе на майбутнє, а й наших союзників, які стикаються з таким же натиском з боку РФ», - сказав член комітету, демократ Адам Шифф в інтерв'ю телеканалу NBC.

Нагадаємо, раніше Директор ФБР Джеймс Комі за закритими дверима провів зустріч з членами комітету розвідки палати представників конгресу США під час якої розповів деякі подробиці розслідування про можливе втручання РФ у вибори президента США в 2016 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.