НОВИНИ

Олег Скрипка: Для будь-якого росіянина ми досі один із ними народ, який штучно розлучили

За словами лідера гурту «Воплі Відоплясова», росіяни поділяють українців на салоїдів, милих, потішних та безпечних, і бандерівців.

Український музикант, лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка розповів в інтерв’ю Тижню у рамках проекту Антіна Мухарського «Національна ідея модерної України» про те, коли почав помічати перші паростки садизму в Росії, і про те, чому треба мати на увазі, що для будь-якого росіянина українці досі один із ними народ, який штучно розлучили.

«Перші паростки садизму у Росії стали помічатися після 2004 року, коли в російській провінції мені часом із зали викрикували: «А па-рускі давай!». Були й інші історії: граєш десь у Ростові, концерт прийняли на ура, тут організатори в захваті мені кажуть: «Яка ж у вас класна музика, як так сталося, що нас розділили»… Очевидно, вони мають на увазі, що якісь злі політики нас розділили, ми «адін народ». Об’єднуймося. Я їм: не питання, тільки цивілізовано, як Євросоюз. Де столицю робитимемо? Вони мені: як це де? Я у відповідь: давня столиця Русі — Київ. У вас столиця Москва. Давайте, щоб ні вашим, ні нашим, у Мінську зробимо. Чи в Алмати.. У людей одразу відвисає щелепа — пам’ять зависає. А чому не в Москві? А чому в Москві?..», — розповів він.

Тому, за словами Скрипки, треба мати на увазі, що для будь-якого росіянина українці досі один із ними народ, який штучно розлучили. Росіяни поділяють українців на салоїдів, милих, потішних та безпечних, і бандерівців. Перших треба пригріти: Ані Лорак, Потап із Настею, Повалій… А бандерівців винищити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.