НОВИНИ

У Росії паспорти терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» прирівняли до українських

Власники "документу" можуть перебувати на території Росії не більше 90 днів поспіль.

Російська влада не стала надавати власникам паспортів "ДНР" і "ЛНР" спрощений порядок перебування на території країни. Про це російському виданню розповіли два співрозмовники у Держдумі.

Вони можуть перебувати на території Росії, не маючи дозволу на проживання, не більше 90 днів поспіль, після чого повинні на 90 днів залишити країну.

В середині березня це питання обговорювалося на зустрічі представників думського комітету у справах СНД і представників правоохоронних органів, повідомив один з російських депутатів.

"Ми з подивом дізналися, що жителі "ДНР" і "ЛНР" повинні кожні 90 днів виїжджати. Люди про це не знали", - додав співрозмовник.

Нагадаємо, 18 лютого Російська Федерація визнала дійсними документи, що засвідчують особу, видані так званою владою "ДНР" і "ЛНР". Указ про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України підписав російський президент Путін. Таке рішення прокоментував президент України Петро Порошенко, який вважає це доказ російської окупації частини цієї території. З цього приводу зробило жорстку заяву МЗС України та закликали міжнародних партнерів посилити тиск на РФ.

В ОБСЄ побачили загрозу у визнанні Росією "документів" "ДНР/ЛНР" та наголосили, що будь-які документи, видані на суверенній території України, дійсні тільки тоді, коли визнаються на міжнародному рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.