НОВИНИ

У СБУ прокоментували інформацію про приїзд європейських політиків до Криму

Тандіт також підтвердив візит самопроголошених "посадових осіб" з Донецька та Луганська.

Служба безпеки України підтверджує, що в окупований Крим приїхали європейські політики. Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

"Можу лише сказати, що ми будемо діяти в рамках закону. Ми перевіряємо інформацію щодо громадян України (у Криму - ред.)... Можу підтвердити інформацію про те, що, за нашими даними, на території Криму перебувають політики з країн зарубіжжя і Європи в тому числі", - заявив Тандіт.

Він також підтвердив візит до окупованого Криму самопроголошених "посадових осіб" з Донецька та Луганська і висловив припущення, що в Росії мали на увазі їх, коли поширили інформацію про візит українських політиків.

Читайте також: ЗМІ назвали прізвища перших європейських політиків, що прибули до окупованого Криму

Нагадаємо, 19 березня стало відомо, що делегація європейських та українських політиків нібито прибула на територію окупованого Криму з триденним візитом. За даними російських ЗМІ у делегацію нібито увійшло близько 20 осіб, серед яких депутати Європарламенту, а також політики з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що СБУ має проаналізувати інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн для запровадження проти них санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.