НОВИНИ

ЗМІ назвали прізвища перших європейських політиків, що прибули до окупованого Криму

Із офіційним візитом на півострові делегація перебуватиме 19-21 березня.

Стали відомі прізвища низки європейських політиків, які прибули до окупованого Криму. Як повідомляє allcrimea.net, першим рейсом до міжнародного аеропорту Сімферополь прибули представники Сербії та Чехії.

Зокрема, це депутати парламенту Сербії від Сербської радикальної партії Міловат Боїч і Дубравко Боїч, член президії Сербської радикальної партії Олександр Шешель, сербський письменник і політолог, професор Баня-Лукського університету Срджа Трифкович, а також член палати депутатів парламенту Чеської Республіки Ярослав Голик.

Крім того, до складу делегації увійдуть депутати Європарламенту та національних парламентів ряду інших європейських держав (в тому числі Німеччини, Великої Британії, країн Балтії), а також політики з Бразилії, Киргизії і України.

Із офіційним візитом на півострові делегація перебуватиме 19-21 березня. Планується, що в ході візиту іноземні гості відвідають Лівадійський палац в Ялті і зустрінуться з представниками органів "влади" Республіки Крим.

Нагадаємо, 19 березня стало відомо, що делегація європейських та українських політиків нібито прибула на територію окупованого Криму з триденним візитом. За даними російських ЗМІ у делегацію нібито увійшло близько 20 осіб, серед яких депутати Європарламенту, а також політики з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що СБУ має проаналізувати інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн для запровадження проти них санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.