НОВИНИ

Українців чекає "Французька весна"

Фестиваль культурних заходів у квітні відбудеться у Києві та у восьми інших містах країни.

1 квітня у Києві на Софійській площі відбудеться відкриття 14-го фестивалю «Французька весна в Україні». Про це повідомили організатори фестивалю.

Зокрема, французька компанія "Deus Ex Machina" презентує виставу "Галілео", з акробатичними трюками у повітрі на висоті до 30 метрів і світловими проекціями. Це історія повітряного племені, що передає свої знання, ходячи по грані тонкого канату.

Також у програмі "Французької весни" допрем’єрні покази свіжих кінострічок, французький короткий метр, концерти, виставки, інтелектуальні обміни вистави і багато інших не менш цікавих проектів.

Крім того, організатори обіцяють показати відразу дві франко-українські театральні вистави "Антігона" і балет з елементами брейкінга "Переміщення".

В рамках фестивалю заходи відбудуться у Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Бердичів та Івано-Франківську.

Зазначимо, що минулого року відкриття фестивалю проходило на Європейській площі. Тоді на фасаді «Українського дому» транслювали 3D-шоу «Анукі у пошуках весни».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.