НОВИНИ

У МЗС відреагували на поїздку групи сербських депутатів до Криму

Українське зовнішньополітичне відомство рішуче засудило поїздку групи сербських парламентаріїв до анексованого Росією півострову.

Міністерство закордонних справ України засудило поїздку групи сербських депутатів у тимчасово окупований Росією Крим і чекають посла Сербії в Україні для надання пояснень з цього питання. Про це повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца на брифінгу в п'ятницю, 17 березня.

"Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує поїздку групи сербських парламентаріїв до окупованого Крим", - сказала вона.

Беца зазначила, що сербські парламентарії демонстративно порушили українське законодавство і міжнародне право.

За її словами, депутати відкрито закликають до визнання анексії Криму Росією і тим самим порушують офіційну позицію Сербії, яка підтримує територіальну цілісність України.

"Сьогодні викликали посла Сербії в МЗС для дачі пояснень з цього питання", - сказала спікер українського зовнішньополітичного відомства.

Раніше МЗС України викликало посла Туреччини в Україні Йонета Джана Тезеля для надання роз'яснень щодо візиту в тимчасово окупований Крим делегації турецьких представників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.