НОВИНИ

Уряд США додатково виділив Україні $54 млн на підтримку реформ

Кошти спрямовані на боротьбу з корупцією, економічні перетворення і розвиток демократії.

Уряд Сполучених Штатів Америки виділив Україні 54 мільйони доларів додаткової допомоги на реформи і боротьбу з корупцією. Про це повідомляє Голос Америки.

Міжурядову угоду підписали перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів і директор місії агентства США із міжнародного розвитку Сьюзен Фріц.  Цей транш технічної допомоги від американских платників податків буде спрямований на підтримку реформ.

Згідно з цими угодами Україні буде додатково виділено 54 мільйони доларів на підтримку критично важливих реформ. Гроші підуть на боротьбу з корупцією, економічні перетворення і розвиток демократії. Я переконана, що ця додаткова допомога ще на один крок наблизить український народ до того рівня добробуту демократії, якого він прагне і на який заслуговує", - зазначила посол США в Україні Марі Йованович.

Водночас Кубів повідомив, на що саме будуть витрачені ці кошти.

"Першим питанням є енергетична сфера,  другий напрямок це дотримання норм верховенства права, а третій, найголовніший я вважаю, підзвітність уряду України громадянам України", - додав він.

Як повідомлялося, палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки передбачила виділення 150 мільйонів доларів на військову підтримку України. Військова підтримка включає летальне озброєння оборонного спрямування.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.