НОВИНИ

Трамп відреагував на оприлюднення його декларації

Президент США заявив, що не соромиться інформації про свої доходи

Президент США  Дональд Трамп повідомив, що у нього немає підстав соромитися опублікованих даних його податкової декларації, при цьому зазначив, що обурений фактом її незаконного оприлюднення. Про це  американський лідер заявив він в інтерв'ю телеканалу Fox News.

"Не уявляю, звідки вони це взяли. Це незаконно, вони не повинні це мати, це не повинно було з'явитися", - сказав він.

За його словами, "безумовно, це податкова декларація, якої не слід соромитися, але це незаконно, і я думаю, що це ганьба".

Раніше американські ЗМІ оприлюднили податкову декларацію Трампа за 2005 рік.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року видання New York Times отримало доступ до документів про податкові відрахування Трампа, які раніше не публікувалися. З них випливає, що Дональд Трамп в 1995 році відзвітував про збитки в розмірі $916 млн доларів, в результаті чого за законом він міг мати пільги. Вони дозволяли йому протягом 18 років не платити податок на прибуток. Трамп пояснив своє ухилення від податків знанням законодавства, яке, за його словами, дозволяло це зробити.

Трамп неодноразово потрапляв під критику американських ЗМІ під час президентської кампанії через те, що не оприлюднив свою податкову декларацію, попри те, що кандидати у президенти США завжди це роблять. У січні 2017 року розміщена на сайті Білого дому петиція із закликом до Трампа оприлюднити його податкову декларацію зібрала рекордну кількість підписів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.