НОВИНИ

МЗС України запустило сайт із порадами для подорожуючих

Зараз сайт перебуває в тестовому режимі.

Міністерство закордонних справ України запустило сайт, на якому подорожуючи українці зможуть отримати інформацію про візи, безпекову ситуацію в світі, митних правил, фітосанітарних вимог та рекомендацій щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Сервіс назвається "Поради подорожуючим від Консульської служби України": http://tripadvisor.mfa.gov.ua.

На сторінці розміщена динамічна мапа світу, яка має допомогти зорієнтуватися у безпековій ситуації в світі, що класифіковані за трьома критеріями: "теракти і заворушення", "природні лиха", є також група "інші застереження". Сторінка містить розділ новин консульської служби і розділ з довідковою інформацією про країни світу.

На сторінці кожної країни українці зможуть дізнатися про контакти дипломатичних установ України, про особливості візового режиму в країні

Зараз сайт перебуває в тестовому режимі. Окрім того, на стадії розробки перебуває і спеціальний програмний продукт "Добровільна реєстрація українських громадян, які планують подорожі за кордон" (ДРУГ).

Як повідомлялося, безвізовий порядок для громадян України на територію іноземних держав на підставі закордонного паспорта діє для 50 країн, Албанія стала 51-ю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.