НОВИНИ

НАТО відмовилося визнавати вибори в окупованій Росією Абхазії

В альянсі заявили, що ці вибори не сприяють вирішенню ситуації у Грузії.

Північноатлантичний альянс не визнає вибори, проведені в окупованому Росією грузинському регіоні Абхазія. Про це заявив спеціальний представник генерального секретаря НАТО по регіону Кавказу та у Середній Азії Джеймс Аппатурай у вівторок, 14 березня.

«НАТО не визнає вибори, проведені 12 березня у грузинському регіоні Абхазія. Ці вибори не сприяють вирішенню ситуації у Грузії», - наголосив Аппатурай.

У НАТО також вкотре заявили, що союзники ніколи не визнають Абхазію та Південну Осетію незалежними державами.

«Альянс продовжує надавати підтримку суверенітету і територіальній цілісності Грузії у межах міжнародно визнаних кордонів», - підкреслив спецпредставник генсека.

Раніше у Міністерстві закордонних справ Грузії заявили, що Росія порушила міжнародне право і «незаконно» відкрила 21-ну виборчу дільницю на окупованих територіях Грузії на виборах до Державної думи.

Нагадаємо, після російсько-грузинського військового конфлікту в серпні 2008 року Росія окупувала два сепаратистські регіони Грузії – Абхазію і Південну Осетію, – а також визнала самопроголошену «незалежність» цих регіонів. Крім Росії, її визнали ще три держави – Нікарагуа, Венесуела і Науру. Тбілісі і Захід вважають ці регіони частиною Грузії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.