НОВИНИ

Посольство України очікує пояснень від британського лорда щодо заяви про Крим

У посольстві висловили вдячність уряду Великої Британії за політичні та дипломатичні зусилля.

Посольство України у Великій Британії зв'язалося з офісом британського лорда Річарда Белфа для того, щоб він або підтвердив, або спростував свою заяву про те, що "Крим історично - частина Росії", розповсюджену російськими ЗМІ. Про це повідомляється на сайті відомства.

"Посольство зв'язалося з офісом лорда Белфо, щоб або отримати підтвердження сказаного, або спростувати це як фейк", - йдеться в заяві.

"Дипломатична служба України буде продовжувати всі свої зусилля, щоб дати відсіч неприємній кремлівській пропаганді, яка активно поширюється в західних суспільствах", - додається в заяві.

Тим часом, українські дипломати нагадують, що весь цивілізований світ, включаючи всі провідні міжнародні організації, вже визнав той факт, що Росія жорстоко і боягузливо анексувала Крим, де зараз систематично порушує права людини, має намір знищити українську ідентичність та ідентичність національної меншини на півострові - кримських татар.

У посольстві висловили вдячність уряду Великої Британії за політичні та дипломатичні зусилля проти російської агресії. Посольство України у Британії також нагадало про численні заяви прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей та міністра закордонних справ Бориса Джонсона про те, що Крим - це Україна і Росія повинна повернути його, а також про те, що санкції проти Росії повинні залишатися.

Нагадаємо, в інтерв'ю російській газеті "Известия" член Палати лордів британського парламенту від Консервативної партії Річард Белф заявив, що Росія виконала бажання жителів Криму, повернувши півострів собі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.