НОВИНИ

У Києві створили робочу групу для врегулювання ситуації з новим фасадом Театру на Подолі

Від роботи комісії чекають неупереджених рішень щодо органічного вигляду театру на Андріївському узвозі.

Новостворена робоча група при департаменті містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації займатиметься врегулюванням ситуації навколо нового фасаду будівлі Театру на Подолі, розташованого на Андріївському узвозі Києва. Про це повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко у понеділок, 13 березня, на брифінгу.

"У цю групу за результатами переговорів увійшли 19 осіб. Крім представників театру, інвестора, міської адміністрації, туди увійшли представники громадських та професійних організацій", - сказав Бондаренко.

За його словами, група була створена минулого тижня. Від її роботи чекають професійних і неупереджених рішень, які повинні відповідати декільком чітким критеріям, а саме - це органічний вигляд театру на Андріївському узвозі та дотримання норм чинного законодавства, а також - ефективність використання коштів киян.

Він додав, що сьогодні щодо будівлі театру є ряд суперечливих думок.

Нагадаємо, 29 листопада 2016 року, в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. У КМДА пообіцяли, що будівлю театру перевірять за допомогою незалежної експертизи на предмет порушень містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства. 28 грудня в Києві відбулося перше публічне обговорення ситуації навколо театру.

17 січня Київська спілка архітекторів заявила про численні порушення при будівництві Театру на Подолі. Йдеться про порушення європейського та українського законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.