НОВИНИ

КВУ назвав п’ятьох нардепів, які пропустили всі засідання Ради у 2017 році

Крім того, згадані народні депутати у січні-лютому не відвідували засідання профільних комітетів Ради.

За даними письмової та електронної реєстрації п’ятеро народних депутатів у 2017 році ще жодного разу не були присутні на пленарних засіданнях Верховної Ради. Про це повідомили в Комітеті виборців України з посиланням на результати проекту «Дослівно».

Згідно з повідомленням, було проаналізовано відвідування народними депутатами засідань Ради у січні-лютому 2017 року. Серед тих, хто не відвідував засідання, —  члени «Опозиційного блоку» Євген Бакулін та Дмитро Добкін, позафракційний Андрій Білецький, а також Сергій Клюєв та Олександр Онищенко, які розшукуються українською владою.

Також повідомляється, що Андрій Білецький 22 лютого озвучив з парламентської трибуни вимоги учасників протесту біля ВР, але в парламенті зареєстрований не був.

«За даними письмової реєстрації жодного засідання в 2017 році також не відвідали члени «Опозиційного блоку» Михайло Добкін та Юрій Солод. Проте за даними електронної реєстрації ці депутати були на робочому місці, але участі в голосуванні не приймали (пропущено 99% голосувань). Тому їх участь в роботі Ради під питанням», — наголосили в КВУ.

Крім того, згадані народні депутати у січні-лютому не відвідували засідання профільних Комітетів Ради.

Загалом у січні-лютому 2017 року відбулося 18 пленарних засідань Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше в Комітеті виборців назвали політичні партії, які не подали звіти про використання бюджетних коштів. Крім того, КВУ нарахував 119 нардепів-мільйонерів, які отримували компенсацію на житло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.