НОВИНИ

Убивці, які вийшли на волю за законом Савченко, скоїли понад 50 нових убивств - радник голови МВС

Загалом особи, звільнені за цим законом, скоїли більше тисячі злочинів.

У результаті застосування закону Савченко на волю вийшло понад 8,5 тис. осіб, з яких понад 1 тис. відбували покарання за вбивство. Після виходу на волю ці особи скоїли вже понад півсотні нових убивств. Про це в коментарі Тижню розповів радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

«Ми побачили таку загрозливу та доволі показову статистику й активно наполягали на тому, що до закону Савченко слід внести принципові зміни, а саме вилучити з числа осіб, яким день зараховується за два в досудовому процесі, рецидивістів, що засуджені за тяжкі та особливо тяжкі злочини. До цього й дійшло, і урядовий законопроект, розроблений Мін’юстом та МВС, парламент підтримав у першому читанні. Ми сподіваємося, що він так само буде підтриманий у цілому й що його підпише президент», — зазначив він.

Варченко наголосив, що особи, звільнені за законом Савченко, скоїли понад тисячу злочинів. Це означає, що частка рецидивів перевищує 10%. Рецидив убивств (якщо припустити, що цей злочин скоїли повторно) становить на сьогодні 5–6%.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.